Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 HARIBO TÜRKİYE haberi 14.07.2021
Haribo Fruitbons ile bayramı keyifle yaşayın
Bayramın özlenen sofraları, kavuşmaları yavaş yavaş hayatımıza yeniden dahil olmaya başlarken, Haribo'nun bayrama özel olarak satışa sunduğu Fruitbons ürünü de damakları tatlandırmak için özel ayıcıklı kutusuyla raflarda yerini aldı

Haribo Türkiye’nin bayram dönemine özel ürünü Fruitbons en lezzetli bayram tebrikleri için raflarda yerini aldı. Tüm ürünlerini doğal meyve ve sebzelerden elde edilen aromalarla renklendiren ve üç farklı “Helal Ürün” sertifikasına sahip olan Haribo Türkiye’nin, bayrama özel sunduğu Fruitbons ürününün içeriği ise vegan. Uzun süre sonra bayram sıcaklığını yeniden hissetmeye başlayacağımız bu günlerde Haribo bayram dönemine özel ürettiği Fruitbons lezzetleriyle hem aile buluşmalarının hem de çocuksu mutluluğu tek başına keşfetmek isteyenlerin yanında olacak. 

20 yıldır İstanbul- Hadımköy’deki fabrikasında faaliyetlerini sürdüren Haribo Türkiye, burada ürettiği ürünlerini 57 ülkeye ihraç ediyor. Sadece dönemsel olarak, bayram döneminde, Türkiye pazarına sunulan Fruitbons; çilek, kola, ananas, tutti frutti, limon, portakal, ahududu, mandalina çeşitlerinden oluşuyor. Farklı yapısı ve dokusuyla tekli ambalaj şeklinde satışa sunulan Haribo Fruitbons’u açık şeker noktalarında, Bayram Keyfi adıyla tek bir paket içerisinde, Hariboshop.com ve Migros’larda ise çocuksu mutluluğunuza mutluluk katacak özel ayıcıklı kutusuyla bulmak mümkün. Haribo, bayrama özel sunduğu Fruitbons ürünüyle evlerdeki bayram coşkusuna çocuksu mutluluğu ekleyerek neşe dolu günlerin en lezzetli tamamlayıcısı olacak.