Bu gönderiyi beğenmek ya da bu gönderiye yorum yapmak için üyelik hesabınıza girin.
ORTAKALAN
 POLONEZ haberi 16.07.2021
Polonez 'Fit Yaşam'dan sağlıklı ve fit lezzetler
Polonez'in yüksek protein, düşük yağ ve yüzde 25 daha az sodyum içeren Fit Yaşam ürünleri, formda kalmak isteyenlere ve hayvansal yağ tüketimine dikkat edenlere yönelik, lezzetli alternatifler sunuyor

Şarküteri et ürünleri sektöründe farklı ihtiyaçlara yönelik lezzetleri sofralarla buluşturan Polonez, fit ve formda kalmak isteyenlerin de tercihi oluyor. Düşük yağ ve yüksek protein oranına sahip “Fit Yaşam”serisi, hindi füme etinden piliç füme etine, karabiberli dana füme etinden dana jambona kadar geniş ürün çeşitliliği sunuyor.

Fit Yaşam serisi, içeriğindeki en fazla yüzde 2 yağ oranlarıyla hayvansal yağ tüketimine dikkat edenlerin vazgeçilmezi oluyor. Sandviçlerden salatalara, kahvaltı sofralarından atıştırmalık tabağına kadar her yemeğe lezzet katarken, düşük kalorisi sayesinde kilo alma endişesi yaratmadan rahatlıkla tüketiliyor. “Glutensiz” etiketli Fit Yaşam ürünleri, formunu koruyanların yanı sıra hem çölyak hastalarının hem de gluten tüketimine dikkat edenlerin sofralarında yerini alıyor.

Yüzde 25 daha az sodyum
Ar-Ge çalışmaları sayesinde sektöre birçok ilki getiren Polonez’in “Fit Yaşam’’ grubu ürünleri, yüzde 25 oranda daha az sodyum içeriyor. Yüksek protein, düşük yağ ve düşük kalori içeren formülasyonunuyla formda kalmaya yardımcı olan lezzetler, günlük sodyum alımını da dengede tutuyor.